پله فلزی دیمه
DIMEH

پله گرد فلزی پیش ساخته در تهران

پله گرد فلزی پیش ساخته در بین مردم بسیار محبوب و جالب است. این نوع پله به دلیل ساختار زیبا طرفداران بسیار زیادی دارد. پله های گرد فلزی در مدل های مختلفی ساخته می شود که با توجه به سلیقه و نیاز هر فرد طراحی آن صورت می گیرد. طراحی این نوع پله ها به صورت پیش ساخت انجام می شود و البته پله گرد فلزی آماده نیز وجود دارد. پله گرد فلزی پیش ساخته در تهران می تواند گزینه بهتری برای خرید باشد. در ادامه این مقاله شرکت دیمه، تمام نکات را بررسی خواهیم کرد تا بتوانید بهترین پله گرد فلزی پیش ساخته در تهران را خریداری کنید.

چرا از پله گرد فلزی پیش ساخته استفاده کنیم؟

پله گرد فلزی پیش ساخته در تهران می تواند برای خرید پله در منزل بهترین انتخاب باشد. اما برخی افراد از پله های پیش ساخته استفاده نمی کنند. این افراد به دلایلی مانند صرفه جویی در زمان یا اعتماد نکردن به سازنده پله گرد فلزی، از محصولات آماده استفاده می کنند. این موضوع بسیار طبیعی است و سازندگان پله زمان بسیار زیادی را صرف ساختن و طراحی می کنند و این موضوع باعث نارضایتی افراد می شود.

از طرفی استفاده از پله های گرد آماده معایب زیادی هم دارد. بزرگ ترین معایب این نوع پله ها سایز و ابعاد آنها است. در واقع پله گرد فضای زیادی را اشغال می کند و باید به صورت دقیق با توجه به مکان قرارگیری پله طراحی شود. پله گرد فلزی پیش ساخته این مشکل را ندارد و شما می توانید با خیالی آسوده با توجه به سایز مورد نظر به سازنده سفارش خود را ثبت کنید. از مزایای دیگر پله گرد فلزی پیش ساخته، انتخاب و نوع طراحی آن با توجه به سلیقه شخصی است. شما می توانید با توجه سلیقه خود و با مشورت خانواده درباره طراحی و نقش پله، ساختار آن را مشخص کنید.

زمان لازم برای ساخت انواع پله گرد فلزی

زمان در بحث پله گرد فلزی بسیار مهم است؛ زیرا بسیاری از افراد به همین دلیل پله گرد فلزی پیش ساخته در تهران را خریداری نمی کنند. مدت زمان ساخت این پله را سازنده مشخص می کند و هر چه سازنده سرعت عمل بالایی داشته باشد، مشتریان رضایت بیشتری دارند. قابل ذکر است که زمان تنها پارامتر ساخت پله فلزی نیست و سازنده باید کیفیت آن را تضمین کند. حال با توجه به زمان مشخص شده باید با کیفیت عالی پله فلزی مدرن را به مشتری ارائه دهد.

تعیین زمان پله گرد فلزی پیش ساخته در تهران، به پارامتر های مختلفی بستگی دارد. اولین پارامتر، ابعاد پله گرد فلزی است که هر چه ابعاد آن بیشتر باشد، زمان بیشتری برای ساخت آن صرف می شود. مدل پله فلزی، پارامتر دیگری برای تعیین زمان است. در واقع پله فلزی انواع مختلفی در مدل های گوناگون دارد و هر کدام در زمان متفاوتی طراحی می شود. در ادامه مراحل ساخت و مدت زمان تقریبی مدل های مختلف پله گرد فلزی را بررسی می کنیم.

انواع پله فلزی گرد پیش ساخته

پله های گرد فلزی پیش ساخته انواع مختلفی دارند. در ادامه، هریک از انواع این پله ها را بررسی  می کنیم:

1. پله مارپیچ دور لوله ای

پله های مارپیچ دور لوله ای نسبت به دیگر مدل ها زمان کمتری را برای ساخت نیاز دارند. پس از اندازه گیری و مشخص شدن کامل طرح پله در روز اول، کف پله ها و سازه آن ساخته می شود. تمام جزئیات ساخت پله از جمله جوشکاری و صیقل کاری در همان ابتدا انجام می شود. در روز دوم این پله با کار های جزئی کامل می شود. در نهایت نصب این پله در روز سوم صورت می گیرد. به صورت کلی می توان 3 روز برای ساخت این مدل پله گرد فلزی پیش ساخته در تهران را در نظر گرفت. قابل ذکر است که این مدت زمان می تواند کمی بیشتر یا کمتر از زمان مشخص شده باشد.

2. معرفی پله دوبلکس دو محور باکس و زمان ساخت آن

ساخت و طراحی این نوع پله کمی زمان بیشتری لازم دارد. این پله همانند پله فلزی دو محور ورقی (مدل بعدی) است اما ریزه کاری بیشتر نیاز دارد. در واقع روز چهارم تعدادی تسمه آهنی به نورد متصل می شود. تقریبا یک روز بیشتر صرف ساخت این پله خواهد شد. پله گرد فلزی پیش ساخته در تهران تقریبا بین 3 تا 4 روز زمان می برد. این زمان، زمان کمی است و ارزش صبور بودن را دارد.

3. پله فلزی گرد دارای دو محور ورق

پله فلزی مدل دو محور ورق ساختاری ساده تر از مدل های دیگر دارد. مراحل ساخت در ابتدا سرپا کردن ورقه های آهنی است. این مرحله می تواند کیفیت نهایی پله فلزی شما را مشخص کند. در روز بعد این ورقه های آهنی که ضخامت 1 سانتی متری دارند، به شاسی متصل می شوند. در روز پایانی پله گرد فلزی شما آماده نصب است.

4. پله دوبلکس به سفارش شما

گاهی شما نیاز دارید تا پله اختصاصی خود را داشته باشید. در این مواقع، بهتر است با مشورت با سازنده پله گرد فلزی پیش ساخته، بهترین انتخاب را برای منزل خود انجام دهید. در این بخش، می توانید با الهام گرفتن از هرکدام از انواع پله فلزی، یک پله را بصورت خاص و کاملا اختصاصی برای خود سفارش دهید. برای این کار، می توانید نیاز خود را با متخصصین ما در شرکت دیمه در میان بگذارید.

نکات قبل از خرید پله گرد فلزی پیش ساخت در تهران

پله گرد فلزی پیش ساخته در تهران با توجه به سلیقه شما طراحی می شود. این مزیت فوق العاده باعث شده تا چندین سال پس از نصب، رضایت کافی را داشته و از ساختار پله لذت ببرید. قبل از خرید پله گرد فلزی پیش ساخته، ابتدا اندازه و ابعاد پله محاسبه شده و پس از مشخص کردن مدل پله فلزی، طراحی آن آغاز می شود. سازنده پله فلزی قبل از ثبت سفارش، تمام نقش ها و طرح های مد نظر شما را بررسی کرده و مطابق با نظر شما عمل کند.

بررسی ابعاد یکی دیگر از نکات مهم قبل از خرید پله گرد فلزی پیش ساخته در تهران است که باید به آن توجه کنید. در واقع اگر ابعاد پله شما با توجه به جایگاه پله منزل نباشد، فضای بیشتری ممکن است اشغال شود. اما سازنده پله فلزی موظف است تا به صورت دقیق مکان قرار گیری پله را اندازه گیری کند و تمام پارامتر ها را مد نظر داشته باشد.

جمع بندی

در این مقاله از مقالات شرکت دیمه به پله گرد فلزی پیش ساخته در تهران و زمان ساخت آن پرداختیم. گفتیم که استفاده از پله های پیش ساخته به دلیل مزیت های بسیار زیاد، می تواند بهترین گزینه برای خرید باشد. شما می تواند قبل از خرید، نوع طراحی و ابعاد پله گرد فلزی آن را مشخص کنید. برای ساخت این نوع پله ها در اکثر مواقع 3 تا 4 روز زمان نیاز است. این مدت زمان با توجه درخواست های مشتری و ریزه کاری های پله در برخی مواقع بیشتر می شود.

;